Hakkımızda

Home Hakkımızda

Hakkımızda

Bir şirket ancak tüm müşterilerinin, yöneticilerinin, çalışanlarının ve tedarikçilerinin sürekli gelişim sürecine katkıda bulunmaları ve yenilikçi fikirlere açık olmaları sayesinde ayakta kalabilir ve başarıya ulaşabilir.

Bu felsefeyle 2018 yılında Çerkezköy’de başladığımız yolculuğumuza 2021 yılında Çorlu Şubemize yaptığımız yatırımla hedeflerimizi büyüterek devam ediyoruz. Her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına çok çalışıyor, bunun için kendimizi sürekli geliştiriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek müşteri memnuniyetinizi yenilikçi ve etkileyici hizmet anlayışımızla garanti ediyoruz.

Kalite Politikamız

Vizyonumuz ve misyonumuz ışığında tüm müşterilerimize kaliteli ve çözüm ortağı olarak hizmet vermek; Kalite, ISG & Çevre Yönetim sistemi standartları gerekliliklerini karşılamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,geliştirmek, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi önceliğimizdir. Bu bağlamda;

  • ‘’Koşulsuz müşteri memnuniyeti’’ felsefesi doğrultusunda yaptığımız tüm işlerde ‘’müşteri odaklılığı’’ düsturunu geçerli kılmak.
  • Tüm faaliyetleri bir süreç statüsünde değerlendirmek, planlamak, uygulamak, takip ve kontrol etmek,riskleri tespit edip önlem almak.
  • Sunulan ürün ve hizmetlerin müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, yasal gerekliliklerin karşılanmasını sağlamak.
  • İnsan kaynaklarının etkin olarak değerlendirilmesi kapsamında personellerimizin gelişimine destek vermek,eğitimler düzenlemek.
  • Tüm süreçlerimizde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güvenilir hizmet politikasını müşterilerimize hızlı çözümler sunarak ,tercih edilen güvenilir bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi standartlarımızın daha da üstüne çıkartmak, güçlü olduğumuz yönlere odaklanarak sektörde fark yaratmak, çalışanlarımızın sürekli gelişimine önem vererek eğitime ve teknolojiye yatırım yapmak, müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını zamanında, sorunsuz karşılayarak asıl faaliyet konularına zaman ayırmalarına yardımcı olmaktır.